Medika Premium 14 w 1 to zaawansowane, wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone dla salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. Dzięki modułowej budowie można je dowolnie dostosowywać  do swoich potrzeb. Oferuje on do 8 modułów, łączących w sobie 15 typów zaawansowanych technologii, co umożliwia rozszerzenie oferty salonu o szeroką gamę zabiegów i usług. Dużą zaletą urządzenia jest możliwość rozbudowy o kolejne moduły w dowolnym momencie użytkowania, nie tylko podczas zakupu.

Jakie funkcje ma kombajn kosmetyczny do gabinetów kosmetologicznych?

Medika Premium 14 w 1 oferuje następujące moduły:

  • Analizer skóry – narzędzie pozwalające ocenić stan skóry, szczególnie poziom jej nawilżenia, dzięki czemu możliwa jest poprawna diagnostyka a następnie prawidłowy dobór niezbędnych kosmetyków.
  • Dermomasaż – zabieg oparty o stymulację mechaniczną i podciśnienie, wspomagający naturalne procesy organizmu. Zmniejsza retencję wody, eliminuje toksyny oraz usprawnia krążenie. Medika Premium posiada specjalny system kontroli podciśnienia podczas zabiegu (System Vacuum Control), co redukuje ryzyko powstawania siniaków.
  • Liposukcja ultradźwiękowa – zabieg wspomagający redukcję cellulitu oraz usuwanie tkanki tłuszczowej. Do jego wykonana wykorzystuje się ultradźwięki oraz promieniowanie podczerwone. Medika Premium wyposażona jest w dodatkowy parametr – grubość tkanki tłuszczowej – dzięki czemu łatwiej dobrać optymalne dla zabiegu parametry.
  • Mezoterapia bezigłowa – zabieg służący wprowadzaniu substancji czynnych w głąb skóry. Zasada jego działania oparta jest na elektropolaryzacji wspomaganej falami ultradźwiękowymi. Medika Premium posiada dodatkowo program Cellular Nutri System, który jeszcze bardziej wspomaga wnikanie substancji odżywczych, dzięki czemu uzyskane efekty zabiegu są intensywniejsze i dłużej się utrzymują.
  • Mikrodermabrazja diamentowa – zabieg służący złuszczaniu warstwy rogowej naskórka. Przyspiesza on proces powstawania nowej tkanki oraz ułatwia przenikanie do skóry właściwej substancji odżywczych. Również w przypadku mikrodermabrazji wykorzystywany jest System Vacuum Control.
  • Peeling kawitacyjny – zabieg służący oczyszczeniu skóry. Poprawia on mikrokrążenie oraz przepływ płynów tkankowych. Może stanowić wstęp i przygotowanie do dalszych zabiegów. Urządzenie Medika wyposażone jest w cztery podstawowe programy, umożliwiające spełnienie większości oczekiwań klientów. Są one następujące: klasyczne oczyszczanie, oczyszczanie głęboki, mikromasaż z wykorzystaniem mikroprądów, jonoforeza.
  • Radiofrekwencja – zabieg oparty a zjawisku diatermii, który przywraca dobrą kondycję skóry i nadaje jej młody wygląd. Na skutek diatermii podgrzaniu ulegają włókna kolagenu, które następnie kurczą się i napinają. Poprawia to dotlenienie i odżywienie tkanek a dodatkowo przyspiesza i ułatwia proces ich regeneracji.
  • Ultradźwięki – umożliwiają one głęboką penetrację skóry i mięśni, dzięki czemu są one odprężone. Poprawia się również metabolizm oraz regeneracji komórek oraz przepływ płynów tkankowych.

Jakość kombajnu kosmetycznego

Urządzenie Medika Premium 8 w 1 jest produktem polskim. Wyprodukowane zostało z wysokiej jakości podzespołów i materiałów.

Do produkcji obudowy wykorzystany został innowacyjny materiał – Corian. Jest on odporny na grzyby raz bakterie, co znacznie ułatwia zachowanie standardów czystości i higieny w salonie. Pozostałe elementy wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztuczny, odpornych na zużycie i bezpiecznych dla klienta.

Gwarancja na urządzenie

Urządzenie podlega 30 miesięcznej gwarancji. Dodatkowo firma oferuje opcję szybkiej naprawy w ciągu 24 godzin, bezpośrednio u producenta.

W cenie urządzenia Medika Premium 14 w 1 oferowane jest także profesjonalne szkolenie. Każdy jego uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje. Uczestnicy szkolenia objęci są również opieką po szkoleniową, dzięki czemu w każdej chwili mogą skontaktować się z trenerem w celu wyjaśnienia wątpliwości.