Medika Premium Dermomasaż to profesjonalne urządzenie przeznaczone do gabinetów medycyny estetycznej oraz salonów kosmetycznych, pozwalające w sposób bezpieczny, komfortowy i efektywny wykonać zabieg dermomasażu.

Czym jest dermomasaż?

Dermomasaż jest nieinwazyjnym i całkowicie bezpiecznym zabiegiem, polegającym na oddziaływaniu na tkankę łączną skórną i podskórną, za pomocą stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Urządzenie Medika jest wyposażone w specjalistyczne głowice, które rozmasowują poszczególne fałdy skórne, zapewniając skuteczność zabiegu. Dermomasaż usprawnia procesy zachodzące w organizmie – eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody oraz usprawnia krążenie płynów tkankowych. Dodatkowo dzięki szerokiemu, wszechstronnemu oddziaływaniu na tkankę wspomaga redukcję cellulitu oraz lokalnych otłuszczeń, nawet tych bardzo nierównomiernych. Ujędrnia również skórę.

Kiedy należy wykonać zabieg dermomasażu?

Wskazaniem do wykonania zabiegu dermomasażu są m.in. rozstępy, blizny czy cellulit. Pomaga on również w przypadku utraty jędrności skóry czy uczucia ciężkich nóg. Doskonale nadaje się do usuwania zastojów limfatycznych oraz nadmiernej, nierówno rozmieszczonej tkanki tłuszczowej. Warto rozważyć wykonanie dermomasażu także w celu rozbudzenia krążenia.

Co dodatkowego oferuje sprzęt do dermomasażu?

Urządzenie Medika Premium Dermomasaż wyposażone jest w System Vacuum Control. Kontroluje on siłę podciśnienia używanego w czasie zabiegu. Dzięki czemu ryzyko powstawania siniaków, wybroczyn czy mechanicznego uszkodzenia skóry jest minimalne, a zabieg jest całkowicie bezpieczny i komfortowy. Praktycznie zaraz po jego wykonaniu można powrócić do normalnej aktywności.

Oferta szkoleniowa wliczona w cenę.

Wraz z zakupionym urządzeniem producent oferuje profesjonalne szkolenie przeznaczone dla personelu. Każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat, potwierdzający nabyte kompetencje, oraz opiekę po szkoleniową. Opieka ta gwarantuje możliwość skontaktowania się z trenerem w dowolnej chwili, w celu rozwiania wątpliwości dotyczących zabiegu. Podczas szkolenie uczestnik otrzyma niezbędne materiały szkoleniowe, dodatkowo producent zapewnia materiały reklamowe – jak pełnowymiarowe zdjęcia czy ulotki. Wszystko to w cenie samego urządzenia.

Gwarancja i szczegóły techniczne dermomasażera

Urządzenie Medika Premium – Dermomasaż objęte jest 30-to miesięczną gwarancją. Dodatkowo producent gwarantuje naprawdę sprzętu w ciągu 24 godzin od jego otrzymania. W zestawie załączone są trzy głowice zabiegowe. Moc pompy ssącej wynosi 60W i pozwala wygenerować podciśnienie od 0,18 do 0,8 bar.

Jakość i bezpieczeństwo to podstawa!

Urządzenie Medika Premium Dermomasaż jest produktem całkowicie polskim, wyprodukowanym z wysokiej jakości materiałów. Zastosowane materiały są trwałe i całkowicie bezpieczne dla personelu i pacjenta. Obudowa urządzenia wykonana jest z nowoczesnego materiału Corian. Materiał ten posiada certyfikat odporności na grzyby i bakterie oraz dodatkowy certyfikat dla materiału o niskiej emisji lotnych związków organicznych. Głowice natomiast wyprodukowano z wysokiej jakości polimerów.

Ze względu na wzrastające zainteresowanie zabiegami dermomasażu Medika Premium – Dermomasaż jest dobrą inwestycją. Jest to wysokiej klasy urządzenie kosmetyczne przydatne w każdym salonie.