Kombajn kosmetyczny Medika Premium 7w1 jest to profesjonalne urządzenie dla każdej z nas, ale nie tylko. Dla mężczyzn także idealnie się nada. Jest to produkt wielofunkcyjny, co w medycynie estetycznej ma bardzo duże znaczenie. Ma bardzo nowoczesny wygląd, co tym bardziej zachęca do jego używania. Marka Medika Premium wyróżnia się na tle innych marek produkujących sprzęt kosmetyczny, ponieważ zebrał wiele nagród i ma zaufanie wszystkich salonów kosmetycznych, jak i osób prywatnych. Jako jeden z nielicznych sprzętów do tego typu zabiegów posiada System Vacuum Control, który pomaga kontrolować wielkość ciśnienia podczas zabiegu. Zapobiega to występowaniu siniaków, uszkodzeń mechanicznych, czy też dyskomfortu po przebytym zabiegu. Za pomocą tego właśnie urządzenia można wykonać zabieg peelingu kawitacyjnego, ultradźwięków czy też mikrodermabrazji. Wszystkie one mają za zadanie odświeżenie i odżywienie zmęczonej życiem codziennym skóry.

Medika Premium 7w1 jest produktem wyprodukowanym w Polsce, co sprawia, że urządzenie jest niezawodne, ponieważ mamy pewność skąd dane części pochodzą.

PEELING KAWITACYJNY urządzenie

Peeling kawitacyjny jest to zabieg oczyszczający skórę. Polega on na złuszczeniu martwego naskórka, ale wnika głębiej niż standardowe peelingi. Zabieg ten jest idealny dla każdego rodzaju cery. Często polecany jest osobom zmagającym się z trądzikiem pospolitym oraz różowatym, czy też walczącym z wągrami i zaskórnikami. Pomaga walczyć także ze zbyt przetłuszczającą się cerą, a w cerę suchą rewitalizuje, a efekt jest widoczny zaraz po zabiegu. Jest także idealnym sposobem na walkę z drobnymi zmarszczkami, wygładzając je lekko, przez co kobiety nie muszą uciekać do medycyny inwazyjnej.

ULTRADŹWIĘKI sprzęt

Ultradźwięki w medycynie estetycznej używa się w połączeniu ze specyficznymi preparatami, ponieważ poprzez działanie ultradźwięków przestrzeń międzykomórkowa zwiększa się, co sprawia, że dany preparat wnika głębiej i działa skuteczniej.

Wykorzystuje się różną częstotliwość prądu, lecz najczęstszą częstotliwością jest 30 Hz. Wykorzystuje się nawet natężenie do 50 Hz. Różnią się one tylko tym, że im większa częstotliwość tym prąd głębiej wnika w tkanki.

Polecane są dla osób walczących z trądzikiem pospolitym czy różowatym. Ultradźwięki powodują szybsze gojenie się ran oraz spłyci istniejące już blizny.

MIKRODERMABRAZJA urządzenie

Zabieg mikrodermabrazji ma za zadanie odświeżyć i oczyścić skórę twarzy, ale także powoduje spłycenie zmarszczek, nawet tych głębokich. Z użyciem specjalnych głowic oraz specyfików skóra jest złuszczana i odżywiana. Rodzaje mikrodermabrazji:

  • mikrodermabrazja diamentowa – martwy naskórek jest złuszczany za pomocą głowicy diamentowej, wykonanej z syntetycznych diamentów lub naturalnych
  • mikrodermabrazja korundowa – martwy naskórek złuszczany jest za pomocą głowicy z tlenku glinu
  • mikrodermabrazja tlenowa – naskórek złuszczany jest za pomocą działania tlenu i soli fizjologicznej.

Po wszystkich tych zabiegach skóra jest zdecydowanie gładsza, jest bardziej odświeżona i rozświetlona. Znikają oznaki jakiegokolwiek zmęczenia,zabiegania, czy stresu. Zabiegi odmładzają „jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki”, ponieważ wszystkie substancje wykorzystywane w zabiegach, wnikają znacznie głębiej w komórki skóry, niż inne, standardowe zabiegi na oczyszczenie twarzy.