Medika Premium – Mikrodermabrazja Diamentowa to wysokiej jakości urządzenie przeznaczone dla salonów kosmetycznych oraz gabinetów medycyny estetycznej. Umożliwia ono wykonanie w komfortowy, bezpieczny sposób zabiegu mikrodermabrazji diamentowej.

Na czym polega mikrodermabrazja diamentowa?

Mikrodermabrazja diamentowa to obecnie najpopularniejsza metoda mechanicznego złuszczania naskórka. Proces ścierania naskórka jest w pełni kontrolowany, tak więc pozwala uwzględnić indywidualne potrzeby klienta. Zabieg wpływa na szybkość produkcji elastyny oraz kolagenu, dodatkowo również stymuluje naturalne procesy regeneracji i powstawania nowej tkanki. Efektem zabiegu jest bardziej elastyczna, rozjaśniona i gładka cera.    

Dla kogo mikrodermabrazja diamentowa?

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej jest wskazany dla osób mających problemy z zaskórnikami i rozszerzonymi porami oraz łojotokiem. Pomaga również zredukować zmarszczki czy blizny po trądzikowe oraz uszkodzenia posłoneczne. Skutecznie usuwa nadmiernie zrogowaciały naskórek. Mogą go stosować osoby cierpiące na trądzik pospolity, ale bez stanów zapalnych oraz wszyscy, których skóra jest szara, zmęczona i niedotleniona.

Czy mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem inwazyjnym?

Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym i praktycznie bezinwazyjnym. Nie wymaga rekonwalescencji. Można ją przeprowadzić na każdym rodzaju skóry. Zabieg praktycznie nie ma skutków ubocznych, typu blizny czy przebarwienia. Czasami zdarza się, że skóra jest zaczerwieniona przez dzień lub dwa, ewentualnie pojawią się siniaki lub wybroczyny.

Aby zapobiec tym ostatnim urządzenie Medika Premium – Mikrodermabrazja Diamentowa jest wyposażone w System Vacuum Control. System ten kontroluje siłę podciśnienia używanego do zabiegu, zapobiegając pojawianiu się siniaków i wybroczyn. Dzięki czemu zabieg jest komfortowy i całkowicie bezpieczny.

Profesjonalne szkolenie dla personelu

Wraz z urządzeniem producent oferuje szkolenie z jego obsługi przeznaczone dla personelu. Odbycie szkolenia jest dokumentowane certyfikatem. Dodatkowo każdy z pracowników ma, już po szkoleniu, możliwość skontaktowania się ze szkoleniowcem w dowolnym momencie w celu skonsultowania wątpliwości związanych z zabiegiem. Podczas szkolenia kursanci otrzymują profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe oraz reklamowe. Koszt szkolenia wliczony jest w cenę urządzenia.

Szczegóły techniczne kombajnu kosmetycznego

Urządzenie Medika Premium – Mikrodermabrazja Diamentowa posiada 30-to miesięczną gwarancją. W ramach gwarancji producent gwarantuje naprawdę w ciągu 24 godzin od otrzymania uszkodzonego sprzętu.

Sprzęt jest wyposażony w pompę o mocy 60W, dzięki czemu możliwe jest wygenerowanie podciśnienia 0.18 do 0.8 bar. Na wyposażeniu znajdują się dwie dysze zabiegowe oraz 9 głowic diamentowych.

Jakość i bezpieczeństwo urządzenia

Urządzenie Medika Premium – Mikrodermabrazja Diamentowa jest w całości wyprodukowane i zmontowane w Polsce. Do produkcji wykorzystane są materiały najwyższej jakości. Obudowa wykonana jest z tworzywa o nazwie Corian, które jest odporne na grzyby i bakterie oraz posiada certyfikat, że jest materiałem o niskiej emisji lotnych związków organicznych. Dysze i inne wymienne elementy wykonano natomiast z tworzyw sztucznych najwyższej jakości. Dzięki zastosowani takich materiałów urządzenie jest trwałe i całkowicie bezpieczne dla personelu i klientów.

Mikrodermabrazja diamentowa jest bardzo popularnym i często wykonywanym zabiegiem. Warto zainwestować w dobrej jakości urządzenie do jej wykonywania, tak aby było skuteczne, efektywne ale również niezawodne.