Oxybrazja – kombajn medyczny

Urządzenie wielofunkcyjne Medika Premium w modelu Oxybrazja zaliczane jest do grupy kombajnów kosmetycznych. Kombajny kosmetyczne to wielofunkcyjny sprzęt profesjonalny wysokiej jakości, umożliwiający przeprowadzanie wielu różnych rodzajów zabiegów. Aparatura multifunkcyjna jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego – pozwala na udostępnienie w gabinecie rozszerzonej oferty zabiegów. Największe znaczenie ma w przypadku prezentowanego aparatu innowacyjny zabieg oxybrazji, pozwalający na kompleksową regenerację cery wraz ze stymulacją wytwarzania kolagenu i elastyny oraz wzmocnieniem podskórnych naczyń krwionośnych.

Polski sprzęt dla medycyny estetycznej

Urządzenia marki Medika produkowane są już od wielu lat przez przedsiębiorstwo polskie. Dzięki wysokiej jakości i atrakcyjnym cenom, stały się szeroko znane także poza granicami kraju.Cechuje je zastosowanie najbardziej nowoczesnych technologii oraz szczególna dbałość o estetykę sprzętu. Należy przy tym zaznaczyć, że Medika Premium Oxybrazja to urządzenie klasy premium, o znacznie rozszerzonych w porównaniu ze sprzętem Medika Basic funkcjonalnościach. Ze względu na złożoność obsługi i wielość dostępnych funkcji aparat powinien być obsługiwany przez specjalnie przeszkolonych pracowników.

Profesjonalne urządzenie do oxybrazji

Podstawowym zabiegiem wykonywanym za pomocą urządzenia jest oxybrazja. Polega ona na złuszczaniu obumarłych warstw naskórka, które wykonywane jest za pomocą kropel soli fizjologicznej. Krople soli aplikowane są pod ciśnieniem, Zabieg nie tylko nadaje się dla skóry alergicznej, wrażliwej i naczyniowej, ale wręcz zalecany jest właśnie do tych trudnych dla efektywnego i bezpiecznego przeprowadzania zabiegów kosmetycznych rodzajów cery. Efektem zabiegu jest rewitalizacja skóry, w tym wygładzenie, dotlenienie, nawilżenie i odświeżenie i rozjaśnienie cery. Oxybrazja wskazana jest także w przypadku cery trądzikowej.

Szczegóły techniczne sprzętu do oxybrazji

Urządzenie Medika Premium Oxybrazja dysponuje mocą 400 W, ciśnieniem pompy 9 bar i ciśnieniem roboczym 8 bar. Są to więc optymalne parametry techniczne. Stosunkowo niewielkie są wymiary urządzenia (98x34x37 cm) i jego waga (45 kg), dzięki czemu jest ono wygodne w użytkowaniu nawet w niewielkim pomieszczeniu. Do istotnych funkcjonalności należą możliwość regulowania dawkowania soli fizjologicznej, a także wejście do podłączenia tlenu z butli za pomocą infuzji tlenowej. Aparat Medika Premium Oxybrazja zaopatrzony jest także w funkcje innowacyjne, niewystępujące na rynku sprzętu kosmetycznego. Należy do nich wzbogacenie modułu o bufor powietrza, dzięki któremu kompresor wycisza się po napełnieniu buforu.

Wygoda użytkowania

Aparat zaopatrzony jest w wiele rozwiązań technicznych zwiększających wygodę użytkowania. Dzięki systemowi Plug&Play możemy podłączyć aparat za pomocą tylko jednego przewody elektrycznego. Funkcja HELP, duży wyświetlacz i przejrzyste menu zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania aparatu. Urządzenie wykonane jest z materiałów wysokiej klasy (obudowa z materiału Corian oraz głowice z tworzyw polimerowych najwyższej jakości).

Kombajn kosmetyczny z najnowszymi rozwiązaniami dla oxybrazji

Jako kombajn kosmetyczny Medika Premium Oxybrazja pozwala na zastosowanie ultradźwięków, a także liposukcji ultradźwiękowej. Funkcja ultradźwięków pozwala na dostosowanie ich intensywności do wieku pacjentów, funkcja liposukcji ultradźwiękowej pozwala natomiast na dostosowanie intensywności zabiegu do grubości warstwy tkanki tłuszczowej. Kombajn kosmetyczny eksploatowany jest w systemie modułowym, co oznacza możliwość swobodnego rozszerzenia jego możliwości o nowe funkcje w dowolnie wybranym przez operatora momencie.
Marka Medika i samo urządzenie Medika Premium Oxybrazja uhonorowane zostały wieloma nagrodami branżowymi i biznesowymi. Należą do nich nagrody Laur Konsumenta (2016, 2017), Dobra Marka (2017, 2018), Inspiracje roku – Beauty Inspiration (2017), Polska Jakość (2017) oraz Innowacja LNE.